ReizendRoutebeschrijving

"Asterix", een pretpark in Parijs: beschrijving, geschiedenis en beoordelingen

Het merendeel van de toeristen in Parijs in verband met 's avonds een diner bij de Eiffeltoren en Montmartre bloei. Het lijkt erop dat elke hoek van deze romantische stad gerepliceerd op promotionele toeristische brochures en op zoek naar iets nieuws is het niet meer mogelijk hier. Maar degenen die wensen om de ongelooflijke gevoel te ervaren en zich onder te dompelen in de kindertijd, moet zeker een bezoek aan de "Asterix" - een pretpark. Niet van gehoord? Nou, we zijn blij om dit gat in uw kennis in te vullen.

Park "Asterix", Frankrijk: Geschiedenis van de bouw

Als we praten over de verschillende attracties en entertainment themapark, het eerste ding dat opkomt is de Russen - is de Amerikaanse "Disneyland". Hij is de meest bekende en populaire uitgaansgelegenheid in de wereld. Maar weinigen weten dat het idee van dergelijke gebieden, waar mensen zich kunnen vermaken en ontspannen met uw familie, behoort tot de Europeanen. Het begon met de eerste ritten hier, verzameld op één plaats worden weergegeven.

Frankrijk - een vrij geavanceerde land op het gebied van de georganiseerde families. Het biedt Parijzenaars en bezoekers van de stad zijn drie enorme entertainment park die open zijn bijna elk moment van het jaar. Een bijzondere plaats onder hen is een pretpark "Asterix".

Er was een fantastische plek, in tegenstelling tot de groeiende populariteit van de Amerikaanse cultuur in Frankrijk. Parijzenaars wilde een nationaal park met tal van entertainment, die zou worden gevuld met Franse flair en weerspiegelen de geschiedenis van het land in de prachtige en leuke manier. Dat is hoe het idee werd geboren om dertig kilometer te bouwen van Parijs, de luxe en magische park. Asterix en Obelix zijn de protagonisten van deze fantastische plek te worden, kunnen we zeggen dat de mensen om hen alle attracties, winkels en cafés werden gebouwd.

Het park is geopend in 1989, na twee jaar van de bouw, en onmiddellijk trok veel bezoekers. In een uitvoering van een dergelijk ambitieus project werd bijgewoond door ongeveer twintig beleggers die hebben geïnvesteerd in de "Asterix" (pretpark), meer dan achthonderd miljoen frank. In die tijd was het de duurste gebouw in het land. In het proces om ongeveer duizend banen te creëren, en nog steeds maakt het park tot een levende groot aantal van haar medewerkers, die ononderbroken werking van alle delen van het complex te garanderen.

De opening vond plaats in een feestelijke sfeer, dit proces onder leiding van de minister van Cultuur. Nu het park "Asterix" wordt jaarlijks bezocht in Parijs ongeveer twee miljoen toeristen en lokale bewoners.

kerngedachte

De Fransen waren in staat om hun meest geliefde personages draaien in de meeste van de hoofdpersonen van het park. Asterix en Obelix zijn vrijwel overal - ze zullen kijken naar je uit de laden in het café, om te voldoen aan in de straten van het Gallische dorp en deel te nemen aan elke rit. Tegelijkertijd zullen de kinderen in staat zijn om kennis te maken met de geschiedenis van Frankrijk, en het zal gebeuren op een onopvallende manier, die is zeer aantrekkelijk voor ouders.

Asterix en Obelix verscheen voor het eerst in de Franse stripboeken. Twee charismatische Gaul, die voortdurend optreden diverse nieuwsgierig gevallen letterlijk vanaf het eerste moment hield de Fransen. Zij beoordeelden hun uiterlijk, het vermogen uit elke situatie en een sterk karakter, die de Romeinse legionairs niet kunnen breken te krijgen. Per slot van rekening hebben ze niet verwachten dat ze een dorp waar een toverdrank gebrouwen zullen tegenkomen.

De Fransen zijn zo gepassioneerd over hun fictieve personages, dat zodra het idee van het creëren van een themapark van zijn protagonisten worden onhandig en grappig gallen.

Beschrijving en eigenschappen van het entertainment complex

Park "Asterix" is gelegen in een zeer gunstige locatie, maar houd er rekening mee dat u om hier te komen voor ongeveer een uur op een vorm van vervoer. Geniet van uw vakantie op de ritten kan een paar dagen, dus voor vermoeide toeristen dicht bij de belangrijkste uitgaansgebieden bouwde een heel mooi hotel, waar u één of meerdere nachten door te brengen na een drukke en leuke dag.

Allen die gelukkig genoeg om de "Asterix" te bezoeken waren (het park voor een lange tijd blijven in hun herinneringen) stellen dat het is verrassend oprecht en geweldig. Natuurlijk, misschien geeft toe dat hij "Disneyland" in een kleurrijke en betoverende, maar zeker wint op veel andere parameters.

Op dit moment is het themapark "Asterix" heeft zesendertig ritten. Onder hen, de meerderheid zijn een verscheidenheid van glijbanen, waarop een groot genoegen om te rijden in de uitputtende hitte van de zomer. Thrill-zoekers zullen genieten van acht achtbanen, die tot de hoogste van het land.

De makers van het park is verdeeld in vijf zones fantastische:

  • Dorp van de Galliërs;
  • Het Romeinse Rijk;
  • Ancient Greece;
  • Viking land:
  • het snijpunt van de tijd.

Elke zone heeft zijn eigen kenmerken en de natuur, dus over kosten om te praten elke hoek van deze geweldige Franse entertainment center.

gallium

Gallisch dorp ziet er precies hetzelfde als in de beroemde cartoon. Op de gemanicuurde straten vindt u alle van de belangrijkste personages ontmoeten en in staat zijn om deel te nemen in hun dagelijks leven zal zijn. Gaul heeft het grootste aantal winkels en cafetaria's. Hier kunt u souvenirs met veel afbeeldingen van Asterix en zijn vrienden, evenals gerechten uit de nationale keuken te kopen.

Op het grondgebied van het Gallische dorp is uitstekend Frans restaurant, waar eenvoudige, maar ongelooflijk lekker kazen, worsten en andere lekkernijen die trots van Frankrijk zijn.

Als u alle van Gallië te zien, dan is een ritje op een gestileerde trein door de schilderachtige heuvels en valleien van het land. Het merendeel van de entertainment shows vinden ook plaats op het grondgebied van Gallië: in een enorme tent, elk uur is er een bloedige strijd tussen de Romeinen en de Galliërs, en dolfijnen kunnen genieten van een prachtig uitzicht op de zee dieren.

Van de vele attracties in het dorp Galliërs verdienen aandacht:

  • Loop.
  • Big Splash.

In eerste instantie zul je in staat om te rijden op hoge snelheid op berg serpentijn, en in de tweede moet je de gruwel van naar beneden met de 35-meter hoge berg recht in een groot zwembad te ervaren.

het oude Griekenland

Dit is het grondgebied van waanzin en vrolijkheid. De Griekse goden op de Olympus Laat u en viel terug naar de aarde, en erg wanhopig en durf in staat om deze ervaring te herhalen meerdere malen zal zijn. Zodra je naar beneden gaan de taal van Zeus op tachtig kilometer per uur, moet u de vlucht van Icarus ervaren - een ongelooflijke boottocht. En als je nog steeds niet genoeg adrenaline, neem dan een kijkje op de hydra, die je pakt en zal buigen zoals u dat niet vragen om genade.

U kunt ook naar de Poseidon Theater, en ten slotte de honger gewekt door een nationale Griekse gerechten.

Het Romeinse rijk

Rome - een familie-vriendelijke omgeving. Hier kunt u raften op de ongebruikelijke opblaasbare boten langs de bergrivieren, en proberen hun hand op de nieuwe 3D-ritten die veel positieve emoties veroorzaken. Alle bezoekers van het park staat zal zijn om deel te nemen aan een optocht of verken de belangrijkste kasteel van de keizer.

Meestal toeristen in dit gebied te maken dat een groot aantal foto's, evenals een picknick in het speciaal aangewezen gebieden. "Asterix" - een park, dat is nogal een uniek gebied waar de gasten hun eigen voedsel kunnen dragen en dan geniet ervan buiten.

land Viking

In een land van de Vikings moeten risico's te nemen, want het is meer dan andere kwaliteiten gewaardeerd barre noordelijke soldaten. Het is de meest risicovolle achtbaan gebouwd, en op een hoogte van zes en dertig meter krijgt u de gelegenheid om lus de lus. Deze attractie is nergens anders in Europa!

In dit land, moet je hun wil te verzamelen in een vuist en laten zien wat je echt in staat.

Crossroads tijden

Park "Asterix" zou niet zo populair zijn als hij niet iets speciaals om uw gasten te kunnen geven. Dit was het hoogtepunt van het gebied waar het mogelijk is een reis uit te voeren door de tijd. Voor deze dappere reizigers zou moeten stijgen om de hoogte van zeventig meter en maak de meest fantastische afdaling in hun leven.

Daarnaast zullen bezoekers van het park een duik in de geschiedenis van het middeleeuwse Frankrijk, en de ervaring van alle geneugten van burger het leven. Hier kunt u deelnemen aan de uitvoering van het centrale plein, kijk naar het licht in de suzerain slot, en als je niet bang om af te trekken naar de dungeon zijn, zult u een ontmoeting met tovenaars en draken.

Omwille van de nieuwsgierigheid, kunt u een bezoek van de lokale smid en bakker, ze niet alleen je te leren hun vak, maar ook krijgen de kans om te nemen met een product kapiteins. En in de avond op het centrale plein van de oude stad vindt u een presentatie van de troubadours, waarna u van een heerlijke barbecue zal worden aangeboden vinden. Tegen de avond, is het kasteel geschilderd in nieuwe kleuren, overal aangestoken fakkels, en een gevoel van wat er gebeurt worden steeds realistischer.

Toegangsprijs

Wanneer u de "Asterix" (een pretpark) in te voeren gevestigd box office, waar de tickets worden gekocht. De kosten van de vakantie in het park voor volwassenen is gelijk aan vijftig euro, ticket voor kinderen (tot twaalf jaar) kost veertig euro. Als je aankomt op een groot bedrijf, kunt u een korting krijgen. Net zo winstgevend om kaartjes te kopen via het internet, maar het is altijd voorzien van een kleine korting op de site.

Door de aankoop van een ticket, kunnen bezoekers tijdens de dag om alle ritten te rijden en hebben toegang tot elk gebied van het park.

Hoe werkt een entertainment-project?

Een ongelooflijke hoeveelheid ritten, stromend water, waardoor belangrijke aanpassingen in het schema van themapark - het alleen actief is in de warmere maanden. Meestal is de competitie begint in april en eindigt begin november. Van september tot november, het project werkt alleen in het weekend, omdat de bezoekers stroom aanzienlijk wordt verminderd.

Kom naar het park kunt u tot tien in de ochtend en blijven daar tot zes uur 's avonds. Houd in gedachten dat hier moet gaan met het openbaar vervoer, parkeren voor de deur van de ingang wordt betaald. Toeristen kunnen gebruik maken van de speciale bus die zich uitstrekt van het Louvre, of naar het park met de trein.

In de winter, op het grondgebied van een mooie gegoten ijsbaan, waar u een geweldige tijd hebben en drink een beker glühwein of warme chocolademelk in een absoluut fantastische sfeer.

Als je naar Parijs te komen, zorg ervoor dat u de tijd neemt om de "Asterix" park te bezoeken. Beoordelingen van deze hobby, links bewonderen toeristen, zal je niet een compleet beeld van de schoonheid en zorgeloze karakter van het entertainment project. Hij geeft je een veel emoties, vreugde en in feite zal terugkeren voor een paar uur in zijn jeugd, toen geen van het probleem niet de stemming voor een lange tijd zou kunnen bederven.

Similar articles

Trending Now

Newest

Copyright © 2018 birmiss.com. Theme powered by WordPress.